Mums patiešām rūp

Ziedoti vairāk nekā 300 miljoni eiro sabiedrības labā

Mēs gribam teikt lielu PALDIES visiem mūsu spēlētājiem par atbalstu šo gadu laikā. Vēlies uzzināt, kāpēc?

Mēs uzsākām savu darbību 1966. gada 31. oktobrī Somijai piederošajās Ālandu salās, kas atrodas Baltijas jūrā starp Somiju un Zviedriju. Mūsu mērķis tajā laikā bija pavisam skaidrs un vienkāršs: caur spēlēm gūtās peļņas pārpalikumu sadalīt sabiedrības labā. Uzņēmumā Paf daudz kas ir mainījies kopš 1966. gada, taču mūsu sākotnējais mērķis ir palicis nemainīgs un joprojām ir mūsu vienīgā ambīcija – sadalīt gūto peļņu labiem darbiem.

Tieši tādēļ šobrīd ar patiesu lepnumu varam atskatīties uz aizvadītajiem 50 gadiem un konstatēt, ka ar mūsu klientu palīdzību caur spēlēm esam radījuši 300 miljonus eiro lielu peļņu. Šie ievērojamie līdzekļi katru gadu tiek sadalīti starp daudzām dažādām bezpeļņas organizācijām, piemēram, organizācijām, kas sniedz atbalstu cilvēkiem ar kustību traucējumiem un pensionāriem, dažādām bērnu un jauniešu organizācijām, kā arī organizācijām, kas darbojas kultūras, sporta, vides aizsardzības un sabiedrības veselības jomā.

Tādēļ mēs uzdrošināmies apgalvot, ka visi mūsu spēlētāji ir laimētāji. Ja Tu vinnē – vari paturēt laimestu. Bet ja mēs vinnējam – peļņa tiek novirzīta dzīves apstākļu uzlabošanai. Tieši tik vienkārši tas ir!

Mēs izsakām lielu pateicību par to, ka esi izvēlējies spēlēt kopā ar mums. Neatkarīgi no tā, vai esi mūsu klients no pašiem pirmsākumiem vai uzzināji par Paf pavisam nesen — tas, ka esi izvēlējies Paf nozīmē ārkārtīgi daudz ne tikai mums, bet arī tiem, kas katru gadu saņem mūsu atbalstu.

Šajā lapā atradīsi informāciju par dažiem Paf finansētajiem projektiem un uzzināsi, cik nozīmīgs mūsu atbalsts ir īstiem cilvēkiem ar īstām vajadzībām.

MILZĪGS PALDIES TEV UN VISIEM MŪSU SPĒLĒTĀJIEM!

Lasiet vairāk par mums mūsu korporatīvajā vietnē. Par dažiem projektiem, kurus mēs atbalstām, varat uzzināt arī zemāk redzamajos stāstos.


Lūk, dažas organizācijas un projekti, kas īstenoti ar Paf atbalstu:

{{ article.metaData[0].association }}

Sīkfailu iestatījumi

Šajā platformā tiek izmantoti 3 veidu sīkfaili: nepieciešamie, analītikas un reklāmas sīkfaili.

Sīkfailu iestatījumi

Lūdzu, zemāk atlasiet sīkfailus, kurus vēlaties atļaut.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

PAFBET SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs (SIA PAF Latvija jeb Pafbet) izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, vietējo datu glabātuvi, izsekošanas pikseļus un/vai digitālos pirkstu nospiedumus (kopā sauktus par "sīkdatnēm"), lai varētu Tev sniegt labāku pieredzi mūsu mājaslapās un mobilajās lietotnēs.

Ir svarīgi, lai Tu justos droši ar to, kā mēs izmantojam sīkdatnes. Par to izmantošanu (un arī kāpēc) skati zemāk.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti Tavā ierīcē (datorā, mobilajā telefonā vai planšetē), kad Tu apmeklē mūsu spēļu lapas. Pateicoties sīkdatņu izmantošanai, mēs varam arī uzlabot spēļu pakalpojuma apmeklējuma pieredzi un piedāvāt Tev personalizētu saturu, kas pielāgots Tavai gaumei un interesēm.

Sīkdatnes var būt pagaidu (sauktas arī par "sesijas sīkdatnēm") vai pastāvīgas. Sesijas sīkdatnes pazūd, tiklīdz Tu aizver pārlūkprogrammu, kamēr pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā pārlūkprogrammā, līdz sīkdatne ir sasniegusi derīguma termiņu, ja vien to derīguma termiņš netiek pagarināts katru reizi, kad atgriezies tīmekļa lapā.

2. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādēļ?

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, gan pirmās, gan trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes mēs veidojam paši, bet trešo pušu sīkdatnes izveido uzņēmumi ar kuriem mēs sadarbojamies vai no kuriem mēs pērkam pakalpojumus. Trešās puses sīkdatnes visbiežāk izmanto, lai apkopotu statistiku par Taviem paradumiem internetā vai iegūtu datus mērķtiecīgam mārketingam un saziņai citās vietnēs.

Mēs izmantojam šādas sīkdatņu kategorijas:

  • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

    Izmantojot mūsu azartspēļu pakalpojumu, Tu piekrīti, ka mēs izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt pakalpojumu, un mūsu platforma var darboties nepareizi. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, lai atcerētos Tavus iestatījumus, uzturētu drošību un spētu izpildīt mūsu saistības pret mūsu partneriem (piemēram, kazino spēļu nodrošinātājiem), lai samaksātu korektas komisijas.

  • Analītikas un statistikas sīkdatnes

    Šīs sīkdatnes ļauj mums noskaidrot un analizēt, kā tiek izmantots mūsu azartspēļu pakalpojums, tās palīdz mums to uzlabot.

  • Reklāmas sīkdatnes

    Ar šo sīkdatņu palīdzību mēs varam parādīt Tev aktuālu informāciju citās platformās, tostarp sociālajos medijos, piemēram, Facebook. Tāpat šīs sīkdatnes palīdz mums sekot līdzi mārketinga rezultātiem.

3. Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja nevēlies, lai platformas varētu saglabāt sīkdatnes Tavā ierīcē, vari pielāgot pārlūkprogrammas iestatījumus. Pielāgojot iestatījumus, tiksi informēts(-a) pirms sīkdatne tiek saglabāta Tavā ierīcē. Vari arī konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai noraidītu visas sīkdatnes vai noraidītu tās sīkdatnes, kas nāk no trešajām personām (trešo pušu sīkdatnes).

Tāds pats process ir arī tad, ja vēlies izdzēst sīkdatnes, kas jau ir saglabāti Tavā ierīcē. Atceries, ka iestatījumi jāpielāgo atsevišķi katram izmantotajam pārlūkam.

Lūdzu, ņem vērā, ka bez sīkdatnēm mēs nevaram garantēt, ka mūsu mājaslapas un Tava pieredze tajās būs optimāla.

Tāpat ņem vērā, ka dažādās pārlūkprogrammās tiek izmantotas dažādas metodes, lai konfigurētu sīkdatņu iestatījumus. Šīs sistēmas nav mūsu kontrolē, mēs atsaucamies uz katra pakalpojumu sniedzēja sniegtajām instrukcijām, piemēram, Google Chrome un Firefox.

 

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi