Mums patiešām rūp

Ziedoti vairāk nekā 300 miljoni eiro sabiedrības labā

Mēs gribam teikt lielu PALDIES visiem mūsu spēlētājiem par atbalstu šo gadu laikā. Vēlies uzzināt, kāpēc?

Mēs uzsākām savu darbību 1966. gada 31. oktobrī Somijai piederošajās Ālandu salās, kas atrodas Baltijas jūrā starp Somiju un Zviedriju. Mūsu mērķis tajā laikā bija pavisam skaidrs un vienkāršs: caur spēlēm gūtās peļņas pārpalikumu sadalīt sabiedrības labā. Uzņēmumā Paf daudz kas ir mainījies kopš 1966. gada, taču mūsu sākotnējais mērķis ir palicis nemainīgs un joprojām ir mūsu vienīgā ambīcija – sadalīt gūto peļņu labiem darbiem.

Tieši tādēļ šobrīd ar patiesu lepnumu varam atskatīties uz aizvadītajiem 50 gadiem un konstatēt, ka ar mūsu klientu palīdzību caur spēlēm esam radījuši 300 miljonus eiro lielu peļņu. Šie ievērojamie līdzekļi katru gadu tiek sadalīti starp daudzām dažādām bezpeļņas organizācijām, piemēram, organizācijām, kas sniedz atbalstu cilvēkiem ar kustību traucējumiem un pensionāriem, dažādām bērnu un jauniešu organizācijām, kā arī organizācijām, kas darbojas kultūras, sporta, vides aizsardzības un sabiedrības veselības jomā.

Tādēļ mēs uzdrošināmies apgalvot, ka visi mūsu spēlētāji ir laimētāji. Ja Tu vinnē – vari paturēt laimestu. Bet ja mēs vinnējam – peļņa tiek novirzīta dzīves apstākļu uzlabošanai. Tieši tik vienkārši tas ir!

Mēs izsakām lielu pateicību par to, ka esi izvēlējies spēlēt kopā ar mums. Neatkarīgi no tā, vai esi mūsu klients no pašiem pirmsākumiem vai uzzināji par Paf pavisam nesen — tas, ka esi izvēlējies Paf nozīmē ārkārtīgi daudz ne tikai mums, bet arī tiem, kas katru gadu saņem mūsu atbalstu.

Šajā lapā atradīsi informāciju par dažiem Paf finansētajiem projektiem un uzzināsi, cik nozīmīgs mūsu atbalsts ir īstiem cilvēkiem ar īstām vajadzībām.

MILZĪGS PALDIES TEV UN VISIEM MŪSU SPĒLĒTĀJIEM!

Lasiet vairāk par mums mūsu korporatīvajā vietnē. Par dažiem projektiem, kurus mēs atbalstām, varat uzzināt arī zemāk redzamajos stāstos.


Lūk, dažas organizācijas un projekti, kas īstenoti ar Paf atbalstu:

{{ article.metaData[0].association }}

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi