Prognozē un brauc uz Ņujorku!


Vai Tavs sapnis ir apmeklēt NBA un NHL spēles klātienē pasaules galvaspilsētā? Prognozē pareizi NBA spēles Pafbet.lv un Ņujorkas sapnis var piepildīties!

Sešas IESPĒJAS kvalificēties finālam. Uzvari un brauc ar draugu uz Ņujorku!

Kvalificējies finālam
Nākamās sešas dienas notiks kvalifikācijas kārtas. Katrs, kurš prognozēs pareizi visu mūsu izvēlēto maču uzvarētājus jebkurā no kvalifikācijām un izdarīs uz savām prognozēm likmi vismaz 0.10 € apmērā, iegūs vietu finālā.

Fināla uzvarētājs brauks ar draugu uz Ņujorku
Labākais prognozētājs finālā iegūs ceļojumu divām personām uz Ņujorku no Club Paf. Uz dzīves lielāko sporta piedzīvojumu!

Grafiks

22.111. kvalifikācija
23.112. kvalifikācija
24.113. kvalifikācija
25.114. kvalifikācija
26.115. kvalifikācija
27.116. kvalifikācija
29.11Ņujorkas ceļojuma fināls

Kvalifikācijas un fināli sākas 14:00.

Kā tas strādā?


Prognozē uzvarētāju mūsu izvēlētajām spēlēm pirms pirmās spēles sākuma Veic likmi vismaz 0.10 € apmērā uz savām prognozēm Prognozējot pareizi visu piecu spēļu uzvarētājus un izdarot uz to likmi, kvalificēsies mūsu Ņujorkas ceļojuma finālam

Katrā ceļojuma paketē divām personām ietilpst:

 • Lidojumi turp un atpakaļ no Rīgas uz Ņujorku (caur Stokholmu) divām personām
 • Piecas naktis viesnīcā New Yorker Wyndham Hotel
 • Biļetes uz NBA spēli Barclays Center starp Bruklinas Nets un Čikāgas Bulls
 • Biļetes uz NHL spēli Madison Square Garden starp Ņujorkas Rangers un Ņūdžersijas Devils
 • Miera vēji, jo par Tevi rūpēsies Club Paf Event komanda visa ceļojuma laikā

 • Izdari savu prognozi pirms pirmās spēles sākuma un veic likmi uz savām prognozēm par vismaz 0.10 €.
 • Kvalifikācija: prognozējot pareizi visu piecu spēļu uzvarētājus un izdarot uz to likmi, kvalificēsies nākamajam Ņujorkas ceļojuma finālam. Lai piedalītos finālā, nepieciešams kvalificēties tikai vienu reizi. Vari piedalīties kvalifikācijā katru dienu, ja vien jau nav iegūta vieta finālā.
 • Finālā var uzvarēt tikai tie spēlētāji, kuri tam ir kvalificējušies. Nākamajiem fināliem būs atsevišķa kvalifikācija.
 • Fināls: ja finālā uzvarētāji būs vairāki, tad prognozēšana turpināsies papildu finālos, līdz būs atlicis viens uzvarētājs.
 • Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi caur Konta ziņojumiem, viņu vārdi tiks publicēti mūsu mājaslapas Uzvarētāju sadaļā.
 • Pafbet patur tiesības jebkurā brīdī šo piedāvājumu mainīt vai atcelt.

Sīkfailu iestatījumi

Šajā platformā tiek izmantoti 3 veidu sīkfaili: nepieciešamie, analītikas un reklāmas sīkfaili.

Sīkfailu iestatījumi

Lūdzu, zemāk atlasiet sīkfailus, kurus vēlaties atļaut.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

PAFBET SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs (SIA PAF Latvija jeb Pafbet) izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, vietējo datu glabātuvi, izsekošanas pikseļus un/vai digitālos pirkstu nospiedumus (kopā sauktus par "sīkdatnēm"), lai varētu Tev sniegt labāku pieredzi mūsu mājaslapās un mobilajās lietotnēs.

Ir svarīgi, lai Tu justos droši ar to, kā mēs izmantojam sīkdatnes. Par to izmantošanu (un arī kāpēc) skati zemāk.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti Tavā ierīcē (datorā, mobilajā telefonā vai planšetē), kad Tu apmeklē mūsu spēļu lapas. Pateicoties sīkdatņu izmantošanai, mēs varam arī uzlabot spēļu pakalpojuma apmeklējuma pieredzi un piedāvāt Tev personalizētu saturu, kas pielāgots Tavai gaumei un interesēm.

Sīkdatnes var būt pagaidu (sauktas arī par "sesijas sīkdatnēm") vai pastāvīgas. Sesijas sīkdatnes pazūd, tiklīdz Tu aizver pārlūkprogrammu, kamēr pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā pārlūkprogrammā, līdz sīkdatne ir sasniegusi derīguma termiņu, ja vien to derīguma termiņš netiek pagarināts katru reizi, kad atgriezies tīmekļa lapā.

2. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādēļ?

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, gan pirmās, gan trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes mēs veidojam paši, bet trešo pušu sīkdatnes izveido uzņēmumi ar kuriem mēs sadarbojamies vai no kuriem mēs pērkam pakalpojumus. Trešās puses sīkdatnes visbiežāk izmanto, lai apkopotu statistiku par Taviem paradumiem internetā vai iegūtu datus mērķtiecīgam mārketingam un saziņai citās vietnēs.

Mēs izmantojam šādas sīkdatņu kategorijas:

 • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

  Izmantojot mūsu azartspēļu pakalpojumu, Tu piekrīti, ka mēs izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt pakalpojumu, un mūsu platforma var darboties nepareizi. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, lai atcerētos Tavus iestatījumus, uzturētu drošību un spētu izpildīt mūsu saistības pret mūsu partneriem (piemēram, kazino spēļu nodrošinātājiem), lai samaksātu korektas komisijas.

 • Analītikas un statistikas sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes ļauj mums noskaidrot un analizēt, kā tiek izmantots mūsu azartspēļu pakalpojums, tās palīdz mums to uzlabot.

 • Reklāmas sīkdatnes

  Ar šo sīkdatņu palīdzību mēs varam parādīt Tev aktuālu informāciju citās platformās, tostarp sociālajos medijos, piemēram, Facebook. Tāpat šīs sīkdatnes palīdz mums sekot līdzi mārketinga rezultātiem.

3. Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja nevēlies, lai platformas varētu saglabāt sīkdatnes Tavā ierīcē, vari pielāgot pārlūkprogrammas iestatījumus. Pielāgojot iestatījumus, tiksi informēts(-a) pirms sīkdatne tiek saglabāta Tavā ierīcē. Vari arī konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai noraidītu visas sīkdatnes vai noraidītu tās sīkdatnes, kas nāk no trešajām personām (trešo pušu sīkdatnes).

Tāds pats process ir arī tad, ja vēlies izdzēst sīkdatnes, kas jau ir saglabāti Tavā ierīcē. Atceries, ka iestatījumi jāpielāgo atsevišķi katram izmantotajam pārlūkam.

Lūdzu, ņem vērā, ka bez sīkdatnēm mēs nevaram garantēt, ka mūsu mājaslapas un Tava pieredze tajās būs optimāla.

Tāpat ņem vērā, ka dažādās pārlūkprogrammās tiek izmantotas dažādas metodes, lai konfigurētu sīkdatņu iestatījumus. Šīs sistēmas nav mūsu kontrolē, mēs atsaucamies uz katra pakalpojumu sniedzēja sniegtajām instrukcijām, piemēram, Google Chrome un Firefox.

 

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi