Ļauj savām zināšanām pelnīt

Lejupielādē, atbildi uz jautājumiem, laimē naudu


Lietotne Paf Game Show ir erudīcijas viktorīna. Tajā iespējams laimēt naudu, pareizi atbildot uz jautājumiem par dažādām tēmām. Divas reizes nedēļā un bez dalības maksas. Tātad - vai Tava zināšanu bagāža ir gana liela, lai spētu pelnīt?


Lai saņemtu Paf Game Show naudas balvas, reģistrējies.

Reģistrēties

Lejupielādēt lietotni


Jautri. Viegli. Izdevīgi.

Paf Game Show erudīcijas viktorīna ir katru trešdienu pulksten 19:30 , bet sporta viktorīna - piektdienās pulksten 19:30 • Lietotni var lejupielādēt bez maksas. Lai varētu saņemt balvas, Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam(-ai).
 • Minimālās operētājsistēmas prasības ir iOS 9 vai Android 5.0.
 • Lietotnei jāpieslēdzas vismaz 1 minūti pirms viktorīnas sākuma. Ja viktorīna jau ir sākusies, tai varēsi piekļūt tikai kā skatītājs.
 • Lai iegūtu naudas balvas, ir pareizi jāatbild uz jautājumiem. Ja uz kādu no jautājumiem atbildēsi nepareizi, nevarēsi turpināt atbildēt, bet gan turpināt spēli kā skatītājs.
 • Ja atbildēsi nepareizi pirms 8. jautājuma, varēsi turpināt spēlēt, izmantojot papildu dzīvību. Papildu dzīvību var iegūt atbildot pareizi uz 12 jautājumiem vai piedaloties 3 viktorīnās.
 • Ja izdzēsīsi lietotni un lejupielādēsi to vēlreiz tajā pašā vai citā tālrunī, tiks zaudētas Tavas savāktās papildu dzīvības.
 • Tevi informēs lietotnē, ja laimēsi naudas balvu. Laimests ir jāpieprasa līdz plkst. 23:59 dienā, kad notika konkrētā viktorīna, uzspiežot uz saites lietotnes sadaļā Naudas laimesti. Nauda tiek automātiski ieskaitīta Tavā Pafbet spēļu kontā.
 • Naudas balvas ir īsta nauda bez jebkādiem apgrozījuma noteikumiem.
 • Ja neesi Pafbet klients, pirms pieprasi savu laimestu, Tev jāreģistrējas Pafbet.lv.
 • Ja kāda iemesla dēļ Tavs Pafbet konts ir bloķēts, saņemt naudas balvu nebūs iespējams.
 • Paf Game Show tērzētavā nav atļauts lietot neatbilstošu, aizvainojošu vai neķītru valodu. Lietotāji, kuri tā darīs, tiks īslaicīgi vai neatgriezeniski bloķēti.
 • Pafbet patur tiesības mainīt vai atcelt šo viktorīnu jebkurā laikā.

Sīkfailu iestatījumi

Šajā platformā tiek izmantoti 3 veidu sīkfaili: nepieciešamie, analītikas un reklāmas sīkfaili.

Sīkfailu iestatījumi

Lūdzu, zemāk atlasiet sīkfailus, kurus vēlaties atļaut.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

PAFBET SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs (SIA PAF Latvija jeb Pafbet) izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, vietējo datu glabātuvi, izsekošanas pikseļus un/vai digitālos pirkstu nospiedumus (kopā sauktus par "sīkdatnēm"), lai varētu Tev sniegt labāku pieredzi mūsu mājaslapās un mobilajās lietotnēs.

Ir svarīgi, lai Tu justos droši ar to, kā mēs izmantojam sīkdatnes. Par to izmantošanu (un arī kāpēc) skati zemāk.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti Tavā ierīcē (datorā, mobilajā telefonā vai planšetē), kad Tu apmeklē mūsu spēļu lapas. Pateicoties sīkdatņu izmantošanai, mēs varam arī uzlabot spēļu pakalpojuma apmeklējuma pieredzi un piedāvāt Tev personalizētu saturu, kas pielāgots Tavai gaumei un interesēm.

Sīkdatnes var būt pagaidu (sauktas arī par "sesijas sīkdatnēm") vai pastāvīgas. Sesijas sīkdatnes pazūd, tiklīdz Tu aizver pārlūkprogrammu, kamēr pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā pārlūkprogrammā, līdz sīkdatne ir sasniegusi derīguma termiņu, ja vien to derīguma termiņš netiek pagarināts katru reizi, kad atgriezies tīmekļa lapā.

2. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādēļ?

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, gan pirmās, gan trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes mēs veidojam paši, bet trešo pušu sīkdatnes izveido uzņēmumi ar kuriem mēs sadarbojamies vai no kuriem mēs pērkam pakalpojumus. Trešās puses sīkdatnes visbiežāk izmanto, lai apkopotu statistiku par Taviem paradumiem internetā vai iegūtu datus mērķtiecīgam mārketingam un saziņai citās vietnēs.

Mēs izmantojam šādas sīkdatņu kategorijas:

 • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

  Izmantojot mūsu azartspēļu pakalpojumu, Tu piekrīti, ka mēs izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt pakalpojumu, un mūsu platforma var darboties nepareizi. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, lai atcerētos Tavus iestatījumus, uzturētu drošību un spētu izpildīt mūsu saistības pret mūsu partneriem (piemēram, kazino spēļu nodrošinātājiem), lai samaksātu korektas komisijas.

 • Analītikas un statistikas sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes ļauj mums noskaidrot un analizēt, kā tiek izmantots mūsu azartspēļu pakalpojums, tās palīdz mums to uzlabot.

 • Reklāmas sīkdatnes

  Ar šo sīkdatņu palīdzību mēs varam parādīt Tev aktuālu informāciju citās platformās, tostarp sociālajos medijos, piemēram, Facebook. Tāpat šīs sīkdatnes palīdz mums sekot līdzi mārketinga rezultātiem.

3. Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja nevēlies, lai platformas varētu saglabāt sīkdatnes Tavā ierīcē, vari pielāgot pārlūkprogrammas iestatījumus. Pielāgojot iestatījumus, tiksi informēts(-a) pirms sīkdatne tiek saglabāta Tavā ierīcē. Vari arī konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai noraidītu visas sīkdatnes vai noraidītu tās sīkdatnes, kas nāk no trešajām personām (trešo pušu sīkdatnes).

Tāds pats process ir arī tad, ja vēlies izdzēst sīkdatnes, kas jau ir saglabāti Tavā ierīcē. Atceries, ka iestatījumi jāpielāgo atsevišķi katram izmantotajam pārlūkam.

Lūdzu, ņem vērā, ka bez sīkdatnēm mēs nevaram garantēt, ka mūsu mājaslapas un Tava pieredze tajās būs optimāla.

Tāpat ņem vērā, ka dažādās pārlūkprogrammās tiek izmantotas dažādas metodes, lai konfigurētu sīkdatņu iestatījumus. Šīs sistēmas nav mūsu kontrolē, mēs atsaucamies uz katra pakalpojumu sniedzēja sniegtajām instrukcijām, piemēram, Google Chrome un Firefox.

 

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi