Palīdzības dienests

Laipni lūdzam mūsu palīdzības dienestā! Mēs esam gatavi atbildēt uz Taviem jautājumiem un garantējam ātru, profesionālu un draudzīgu apkalpošanu.

Izvēlies Tev ērtāko saziņas veidu:

 • Čats (šobrīd slēgts)

  Reāllaikā atbildēsim uz jautājumiem par spēlēm, Tavu kontu u.c.

  Čats (šobrīd slēgts)

  Reāllaikā atbildēsim uz jautājumiem par spēlēm, Tavu kontu u.c.

 • Tālrunis 8000 6330 (šobrīd slēgts)

  Zvani mums pa mūsu bezmaksas tālruni.

 • Paldies

  Tava ziņa ir nosūtīta. Atbilde tiks sūtīta uz {{helpdeskCtrl.helpdeskFormData.from_email}}.

  Hm, ziņu nevarēja nosūtīt.

  Lūdzu pārbaudi, vai ir aizpildīti visi lauciņi, un vai tava e-pasta adrese ir ierakstīta pareizi.

 • w

  Bieži uzdotie jautājumi

  Šeit var atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem

  Spēļu konts

  Kuras operētājsistēmas un interneta pārlūkprogrammas ir atbalstītas?

  Iesakām vienmēr pārliecināties, ka tiek lietota jaunākā operētājsistēmas vai interneta pārlūkprogrammas versija. Pašlaik atbalstām:

  • Windows
   Chrome, Firefox, Microsoft Edge
  • OSX / macOS
   Safari, Chrome, Firefox
  • Android 5.0 ->
   Chrome, Android browser
  • iOS 10 ->
   Safari, Chrome

  Kā es varu slēgt savu spēļu kontu?

  Lai slēgtu savu spēļu kontu, lūdzu, sūti rakstisku pieprasījumu uz support@pafbet.lv . Neaizmirsti norādīt savu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, kā arī savu dzimšanas datumu, lai mēs varētu nekavējoties slēgt Tavu spēļu kontu. Pirms konta slēgšanas pārliecināsimies, ka visas vinnētās likmes ir izmaksātas, un ka visas bankas transakcijas ir pabeigtas.

  Konts ir bloķēts/nevar piekļūt kontam

  Ja mēģināji pieslēgties savam spēļu kontam, izmantojot nepareizu paroli, pēc trim šādiem mēģinājumiem drošības iemeslu dēļ Tavs konts tiks automātiski bloķēts.

  Citi iemesli

  • Pārbaudi, vai Tev nav atsūtīts e-pasta ziņojumu ar sīkāku informāciju: pārbaudi savu e-pastu (ieskaitot mēstuļu mapi).
  • Ja nekāda papildinformācija nav saņemta, lūdzu, sazinies ar mūsu palīdzības dienestu.
  • Ja nevari pieslēgties savam spēļu kontam, lūdzu, sazinies ar mūsu palīdzības dienestu, izmantojot čatu vai nosūtot e-pasta ziņojumu. Sazinoties ar mums, lūdzam norādīt savu e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, kā arī dzimšanas datumu.

  Naudas iemaksa un izmaksa

  Kādas iemaksas metodes ir pieejamas pafbet.lv?

  Klikšķini šeit un nolaižamajā izvēlnē atlasi valsti, lai uzzinātu, kuras maksājumu metodes mēs piedāvājam.

  Izmaksa – neparedzēta aizkavēšanās

  Dažādu iemeslu dēļ naudas pārskaitījums var kavēties. Lūdzu, pārbaudi savu e-pastu (tostarp mēstuļu mapi) un Pafbet konta ziņojumu iesūtni – varbūt tur gaida ziņojums no mums. Ja tomēr nav saņemts neviens ziņojums, lūdzu, sazinies ar mums, izmantojot čatu, vai sūtot e-pastu uz support@pafbet.lv

  Nav iespējams veikt naudas izmaksu

  1. Pēc izmaksas metodes maiņas, drošības iemeslu dēļ, naudas izmaksas iespēja tiek iesaldēta uz 7 dienām.
  Ja nav iespējams veikt naudas izmaksu, lai gan izmaksas metode netika nomainīta, lūdzu, sazinies ar mums, izmantojot čatu vai sūtot e-pastu uz support@pafbet.lv

  2. Lūdzam ņemt vērā – veicot pirmo izmaksu, drošības iemeslu dēļ mums ir pienākums vispirms pārbaudīt Tavu  identitāti Vienotās migrācijas informācijas apakšsistēmā "Iedzīvotāju reģistrs". Tādēļ pirmās naudas izmaksas pieprasījuma apstrāde var aizņemt līdz pat 72 stundām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Tavu pacietību un sapratni!

  Vai varu apskatīt, cik daudz atlicis līdz iemaksas limita sasniegšanai?

  Jā, tas ir iespējams. Pieslēdzies Pafbet.lv un dodies uz sadaļu “Konts”, pēc tam izvēlies “Drošas spēlēšanas rīki”. Sadaļā “Mans iemaksas limits” jebkurā brīdī iespējams pārbaudīt atlikušo summu. Šajā lapā ir pieejami arī citi drošas spēlēšanas rīki, ko iesakām izmēģināt. 

  Vai es varu veikt tiešo naudas pārskaitījumu no savas internetbankas?

  Lūdzu, ņem vērā, ka tiešais maksājums no Tavas interneta bankas uz PAF bankas kontu netiks ieskaitīts Tavā spēļu kontā. Naudas iemaksu var veikt vienīgi pieslēdzoties savam Pafbet spēļu kontam.

  Kazino spēles

  Kur atrast spēļu automātu bonusa piedāvājumus?

  Visi pašreiz aktuālie piedāvājumi ir pieejami galvenās izvēlnes sadaļā Piedāvājumi.

  Spēlēšanas laikā spēle iestrēga 

  Neuztraucies! Atver no jauna to pašu spēli un tai vajadzētu turpināties no vietas, kur pārtrauci spēlēt.

  Vai saņēmi ar aparatūrisku paātrināšanu saistītu kļūdu?

  Vai saņēmi ar aparatūrisku paātrināšanu saistītu kļūdu?
  Par šāda veida kļūdu liecina šis kļūdas ziņojums, kas tiek parādīts, kad mēģini atvērt kādu spēli: "Diemžēl radās kļūda. Aparatūriskā paātrināšana ir atspējota.".
  Lai to atrisinātu, pārlūkprogrammas iestatījumos ir nepieciešams aktivizēt aparatūrisku paātrināšanu. Lūdzu, klikšķini uz attiecīgās pārlūkprogrammas saites, lai noskaidrotu, kā to izdarīt.

   

  Sporta likmes

  Kādēļ mana likme netika pieņemta?

  Saskaņā ar mūsu sporta likmju noteikumiem, mums ir tiesības noraidīt jebkuru likmi. Plašāku informāciju, lūdzu, lasi mūsu noteikumos un nosacījumos.

  Mana likme netika pareizi izmaksāta

  Lūdzu, atsūti mūsu palīdzības dienestam saiti uz oficiālajiem avotiem, kas apstiprina pareizo rezultātu, kā arī likmes ID, savu e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu un dzimšanas datumu. Lai sazinātos ar mūsu palīdzības dienestu, sūti e-pastu uz support@pafbet.lv vai zvani mums pa bezmaksas tālruni 8000 2696 (darba laiks: darbdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00) 

Ar prieku palīdzēsim un atbildēsim uz Taviem jautājumiem. Vari sūtīt mums e-pastu uz support@pafbet.lv, un mēs atbildēsim, cik ātri vien iespējams. Mūsu tiešsaistes čats ir pieejams vienmēr, kad uz čata simbola var noklikšķināt. Ja vēlies uzdot vispārīgu jautājumu, ieskaties sadaļā “Bieži uzdotie jautājumi” — varbūt atbildi atradīsi tur!

Darba laikā (darbdienās 10:00 –18:00) darām visu iespējamo, lai atbildētu uz e-pasta ziņojumiem 30 minūšu laikā. Mūsu mērķis ir spēt atbildēt uz tālruņa zvaniem nekavējoties un sniegt atbildes čatā, cik ātri vien iespējams.