Pafbet gada limits

Gada limits automātiski tiek piemērots visiem Pafbet spēlētājiem. Tas nozīmē, ka viena spēlēšanas gada laikā Tavas iemaksas var pārsniegt izmaksas ne vairāk kā par 30 000 €.

Tavs pašreizējais statuss:

Iemaksas
Izmaksas
Starpība
{{summary.convertedRemainingAmount}} līdz gada limita sasniegšanai atlikuši

Piemērs:Pafbet gada limita statuss

Iemaksas
Izmaksas
Starpība
{{summary.convertedRemainingAmount}} līdz gada limita sasniegšanai atlikuši

Svarīga piezīme: ņem vērā, ka laimesti ietekmē Tev pieejamos līdzekļus. Tu vari spēlēt par visu laimēto summu, kā arī par iemaksātajiem līdz 30 000 €, pirms tiek sasniegts gada limits.

Tavs spēlēšanas gads ilgst tieši 12 mēnešus un sākas datumā, kad reģistrēji savu Pafbet spēļu kontu. Piemēram, ja reģistrējies 2018. gada 22. augustā, Tavs spēlēšanas gads vienmēr ir periods no pašreizējā gada 22. augusta līdz nākamā gada 21. augustam.

Ja tiek sasniegts 30 000 € gada limits, spēļu kontā vairs nebūs iespējams veikt iemaksas. Šis iemaksu ierobežojums būs spēkā līdz spēlēšanas gada beigām. Pēc tam Tavs gada limits tiks atiestatīts no jauna

Gada limits neietekmē Tavā spēļu kontā jau esošos naudas līdzekļus. Tā ir Tava nauda, un Tu ar to vari rīkoties pēc saviem ieskatiem – turpināt spēlēt vai izņemt to. Ja Tu no spēļu konta izņem naudu, Tavs gada limits tiek attiecīgi pielāgots (kā parādīts iepriekš piemērā).

Gada limits nekādā veidā neietekmē Tavas neizspēlētās spēles. Ja Tu vinnē, naudas laimests tiek ieskaitīts Tavā spēļu kontā kā parasti, un ar šo naudu Tu vari rīkoties pēc saviem ieskatiem.

Ja Tev rodas papildu jautājumi, droši sazinies ar mūsu Palīdzības dienestu!