Pafbet gada zaudējumu limits

YEARLY_LOSS_LIMIT_NABEE_DESCRIPTION

Katram spēlētājam, kurš spēlē Pafbet, automātiski tiek piešķirts gada zaudējumu limits. Šis limits nozīmē, ka neviens spēlētājs nevar zaudēt vairāk par 10 000 / 20 000 € viena kalendārā gada laikā.

Piemērs, kā mēs aprēķinām Pafbet gada zaudējumu limitu

Tavs pašreizējais status

Kopējā likmju summa:
Kopējais laimests
Zaudētā naudas summa
Atlikusī summa līdz Tava gada zaudējumu limita sasniegšanai: {{ limit.data.remaining | currencySign: limit.currency}}

Limits spēlētājiem no 18 līdz 24 gadiem ir 10,000 €.
 • Laimests vai zaudējumi tiek aprēķināti: kopējā likmju summa mīnus kopējais laimests.
 • Aprēķināšana notiek automātiski visa kalendārā gada laikā (no 1. janvāra līdz 31. decembrim).
 • Pafbet gada zaudējumu limits tiek atiestatīts 1. janvārī
 • Tiklīdz spēlētājs sasniedz 20 000 € / 10 000 € limitu, tam tiek liegts spēlēt Pafbet līdz nākamajam kalendārajam gadam.
 • Ja tas notiks spēles laikā, parādīsies kļūdas paziņojums un spēle apstāsies.
 • Spēlētājs, sasniedzot limitu, joprojām varēs izņemt naudu no sava spēļu konta.

Gada zaudējumu limita sakarā nepieļaujam izņēmumus. Tomēr visi spēlētāji var ierobežot savus iespējamos zaudējumus Pafbet, izmantojot mūsu Iemaksu limi rīku un uzstādīt dienas, nedēļas un mēneša limitus. Iesakām rūpīgi apdomāt katra limita summu, ņemot vērā savu finansiālo stāvokli un uzstādīt reālus ierobežojumus, kas būs efektīvi.

Pētījumi liecina, ka jauniem spēlētājiem pastāv lielāks azartspēļu izraisītu problēmu rašanās risks. Tādēļ esam izvēlējušies uz pusi samazināt gada zaudējumu limitu mūsu jauniem spēlētājiem.

Mūsu Palīdzības dienests būs priecīgs palīdzēt, ja Tev radīsies papildu jautājumi.

Sīkfailu iestatījumi

Šajā platformā tiek izmantoti 3 veidu sīkfaili: nepieciešamie, analītikas un reklāmas sīkfaili.

Sīkfailu iestatījumi

Lūdzu, zemāk atlasiet sīkfailus, kurus vēlaties atļaut.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

PAFBET SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs (SIA PAF Latvija jeb Pafbet) izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, vietējo datu glabātuvi, izsekošanas pikseļus un/vai digitālos pirkstu nospiedumus (kopā sauktus par "sīkdatnēm"), lai varētu Tev sniegt labāku pieredzi mūsu mājaslapās un mobilajās lietotnēs.

Ir svarīgi, lai Tu justos droši ar to, kā mēs izmantojam sīkdatnes. Par to izmantošanu (un arī kāpēc) skati zemāk.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti Tavā ierīcē (datorā, mobilajā telefonā vai planšetē), kad Tu apmeklē mūsu spēļu lapas. Pateicoties sīkdatņu izmantošanai, mēs varam arī uzlabot spēļu pakalpojuma apmeklējuma pieredzi un piedāvāt Tev personalizētu saturu, kas pielāgots Tavai gaumei un interesēm.

Sīkdatnes var būt pagaidu (sauktas arī par "sesijas sīkdatnēm") vai pastāvīgas. Sesijas sīkdatnes pazūd, tiklīdz Tu aizver pārlūkprogrammu, kamēr pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā pārlūkprogrammā, līdz sīkdatne ir sasniegusi derīguma termiņu, ja vien to derīguma termiņš netiek pagarināts katru reizi, kad atgriezies tīmekļa lapā.

2. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādēļ?

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, gan pirmās, gan trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes mēs veidojam paši, bet trešo pušu sīkdatnes izveido uzņēmumi ar kuriem mēs sadarbojamies vai no kuriem mēs pērkam pakalpojumus. Trešās puses sīkdatnes visbiežāk izmanto, lai apkopotu statistiku par Taviem paradumiem internetā vai iegūtu datus mērķtiecīgam mārketingam un saziņai citās vietnēs.

Mēs izmantojam šādas sīkdatņu kategorijas:

 • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

  Izmantojot mūsu azartspēļu pakalpojumu, Tu piekrīti, ka mēs izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt pakalpojumu, un mūsu platforma var darboties nepareizi. Obligāti nepieciešamās sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, lai atcerētos Tavus iestatījumus, uzturētu drošību un spētu izpildīt mūsu saistības pret mūsu partneriem (piemēram, kazino spēļu nodrošinātājiem), lai samaksātu korektas komisijas.

 • Analītikas un statistikas sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes ļauj mums noskaidrot un analizēt, kā tiek izmantots mūsu azartspēļu pakalpojums, tās palīdz mums to uzlabot.

 • Reklāmas sīkdatnes

  Ar šo sīkdatņu palīdzību mēs varam parādīt Tev aktuālu informāciju citās platformās, tostarp sociālajos medijos, piemēram, Facebook. Tāpat šīs sīkdatnes palīdz mums sekot līdzi mārketinga rezultātiem.

3. Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja nevēlies, lai platformas varētu saglabāt sīkdatnes Tavā ierīcē, vari pielāgot pārlūkprogrammas iestatījumus. Pielāgojot iestatījumus, tiksi informēts(-a) pirms sīkdatne tiek saglabāta Tavā ierīcē. Vari arī konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai noraidītu visas sīkdatnes vai noraidītu tās sīkdatnes, kas nāk no trešajām personām (trešo pušu sīkdatnes).

Tāds pats process ir arī tad, ja vēlies izdzēst sīkdatnes, kas jau ir saglabāti Tavā ierīcē. Atceries, ka iestatījumi jāpielāgo atsevišķi katram izmantotajam pārlūkam.

Lūdzu, ņem vērā, ka bez sīkdatnēm mēs nevaram garantēt, ka mūsu mājaslapas un Tava pieredze tajās būs optimāla.

Tāpat ņem vērā, ka dažādās pārlūkprogrammās tiek izmantotas dažādas metodes, lai konfigurētu sīkdatņu iestatījumus. Šīs sistēmas nav mūsu kontrolē, mēs atsaucamies uz katra pakalpojumu sniedzēja sniegtajām instrukcijām, piemēram, Google Chrome un Firefox.

 

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi