Spēlē gudri

Ko mēs domājam, sakot "spēlē gudri"? Mēs uzskatām, ka patiesu spēlēšanas prieku var gūt tikai tad, ja apzinies, kāda veida spēlētājs Tu esi. Šī izpratne ir svarīga, lai spēlēšana vienmēr būtu tikai patīkams piedzīvojums.

Vai Tev jau ir 18 gadi?

Mums ir stingra nostāja attiecībā uz pieļaujamo spēlētāja vecumu. Ja Tev jau ir 18 gadi – laipni lūdzam spēlēt!

Drošas spēlēšanas rīki

Spēlēšana ir aizraujoša, bet reizēm gadās aizmirsties un nemanot sākt spēlēt ilgāk vai par lielāku naudas summu nekā plānots. Tāpēc mēs esam radījuši rīkus un pakalpojumus, lai palīdzētu Tev izdarīt atbildīgus spēlēšanas lēmumus.

Iespējams, ka Tu jau esi nolēmis, uz kādu naudas summu spēlēt, bet spēles laikā tas nereti aizmirstas. Mūsu drošas spēlēšanas rīki un pakalpojumi palīdzēs Tev spēlēt atbildīgi.

Iemaksas limits *

Izlem un uzstādi, cik daudz naudas Tu varēsi ieskaitīt savā spēles kontā Tevis noteiktajā laika posmā.

Spēlēšanas apgrozījuma limits *

Izlem un uzstādi, ar cik lieliem naudas līdzekļiem Tu vari spēlēt vienas dienas laikā.

Spēlēšanas iesaldēšana *

Paņem spēlēšanas pārtraukumu! Tu vari nobloķēt pieeju noteiktām sadaļām vai arī visai tīmekļa vietnei uz noteiktu laika periodu.

Spēlēšanas atgādinājums *

Saņem atgādinājumu par to, cik ilgi Tu jau spēlē. Izvēlies saņemt atgādinājumu katru reizi, sākot jaunu spēli, vai ik pēc noteikta laika.

Spēlēšanas vēsture *

Konta sadaļā ''Spēlēšanas vēsture'' var apskatīt, cik daudz esi laimējis un zaudējis. Šajā lapā ir iespējams izmantot dažādus filtrus, lai skatītu sīkāku informāciju.

Laika uzskaites sistēma *

Ja Tu kādreiz aizdomājies, cik bieži vai cik ilgi Tu jau spēlē, ieskaties šajā sadaļā.

* Prasība pieslēgties

Būsim atklāti

Pētījumi liecina, ka tūkstošiem cilvēku visā pasaulē sastopas ar grūtībām kontrolēt savu ikdienas spēlēšanas laiku. Tāpēc mēs esam izvēlējušies aktīvi iesaistīties un palīdzēt mūsu spēlētājiem laicīgi pamanīt pārlieku lielas aizraušanās pazīmes. 

Vai Tev ir arvien grūtāk kontrolēt savu aizraušanos ar spēlēm, un tas sāk negatīvi ietekmēt Tavu dzīvi? Sazinies ar mūsu palīdzības dienestu. Mēs palīdzēsim Tev izvēlēties labāko rīcības plānu. Iespējams, pietiks vienkārši parunāties ar kādu; vai kopā ar Tevi izvēlēsimies Tev optimālāko summu spēlēšanai. Bet varbūt ierosināsim paņemt nelielu pārtraukumu vai pat bloķēt Tavu spēles kontu.

Citi spēlēšanas kontroles veidi

Ir pieejami dažādi efektīvi drošas spēlēšanas rīki, ar kuru palīdzību ir iespējams ierobežot savu spēlēšanu un nepilngadīgu personu piekļuvi tiešsaistes spēļu lapām.

Pieeju spēļu tīmekļa vietnēm ir iespējams nobloķēt, izmantojot, piemēram, Betfilter.

Tu vari arī bloķēt nepilngadīgu spēlētāju piekļuvi spēļu lapām, izmantojot, piemēram, Net Nanny, K9 Web Protection vai Cyber Patrol. Katru reizi, kad beidz spēlēt, pārliecinies, ka esi atslēdzies no spēļu lapas.

Vai Tu esi spēlētāja draugs vai ģimenes loceklis?

Vai Tavā radu vai paziņu lokā ir kāds, kas pārāk daudz aizraujas ar spēlēšanu? Diemžēl dažkārt visi pūliņi mainīt spēlētāja uzvedību izrādās veltīgi. Mums ir daži vienkārši padomi, kas varētu palīdzēt šādā situācijā.

Sazinies ar Pafbet palīdzības dienestu

Zvani palīdzības dienestam pa bezmaksas tālruni

Aprunājies ar kādu

Padomu ir iespējams saņemt, vēršoties gan pie mūsu palīdzības dienesta, gan zvanot uz palīdzības tālruņa līnijām. Arī tad, ja esi draugs vai ģimenes loceklis, pirmais svarīgais solis ir sākt pa īstam runāt par šo problēmu, jo tā ietekmē arī Tevi.

Tava veselība ir tikpat svarīga

Rūpējoties par personām ar atkarības problēmām, nereti gadās aizmirst pašam par sevi. Atceries, ka Tu būsi labāks palīgs, ja parūpēsies arī par savu veselību.

Esi draugs, nevis banka

Cilvēki ar spēļu atkarību var izdomāt visādus fantastiskus stāstus, kāpēc Tev vajadzētu viņiem aizdot naudu. Kā tuvam draugam vai radiniekam Tavs pienākums vispirms ir atbalstīt savu draugu emocionāli, bet ne finansiāli. Tāpēc rūpīgi uzraugi savas finanses.

Vai Tu vēlies ar kādu aprunāties?

Tu vari runāt ar mums

Sazinies ar mūsu palīdzības dienestu

Citi atbalsta veidi

Lūk sarakts ar narkoloģiskās palīdzības centriem, kur var vērsties pēc palīdzības azartspēļu atkarības ārstēšanai: Slimību profilakses un kontroles centrs

Psihologa konsultācija

Ja esi nonācis azartspēļu atkarības varā, tad zini, ka palīdzība ir tepat un par brīvu. Proti, no 2019. gada 1. jūlija personām, kurām azartspēļu spēlēšana rada problēmas, ir iespēja saņemt valsts nodrošinātas psihologa konsultācijas azartspēļu atkarību problēmu risināšanai. Vairāk lasi šeit

Mēs esam informēti

Izpētes projekti

Vairāku gadu gaitā uzņēmums Paf ir finansējis dažādus pētniecības projektus ar mērķi uzlabot spēlēšanas pieredzi un palīdzēt Tev pieņemt gudrākus lēmumus attiecībā uz spēlēšanu.

Atbildīgas spēlēšanas samits

Mums ir ļoti svarīgi dalīties ar zināšanām. Tāpēc mēs katru otro gadu uz Ālandu salām ielūdzam starptautiskos spēļu operatorus un mūsu partnerus, lai satiktos un dalītos pieredzē.

Kāds ir veiksmes noslēpums?

Vai kādreiz esi aizdomājies, kāpēc dažreiz Tu laimē, bet citreiz - ne? Kā tas viss patiesībā darbojas? Turpinājumā izklāstīti daži fakti par spēlēšanu.

Kāpēc veiksme ir tik nepastāvīga?

Lielākā daļa kazino spēļu ir radītas tā, lai iznākums būtu pilnīgi nejaušs. Neviena spēles kārta vai grieziens nekādā veidā nav saistīti ar iepriekšējo vai nākamo kārtu/griezienu. Patiesībā Tu nekādā veidā nevari uzlabot varbūtību laimēt. Ja vēlies, turi īkšķus, sakrusto pirkstus vai izmanto kādu veiksmes talismanu, taču tas neietekmēs spēles iznākumu.

Nejaušība? Nesaistīts gadījums? Ko tas nozīmē?

Katrā spēļu automātā vai līdzīgā spēlē ir gadījumskaitļu ģenerators, kas rada miljoniem skaitļu katru sekundi. Šie skaitļi nekādā veidā nav saistīti viens ar otru, un katrā gadījumā tiem ir vienāda varbūtība laimēt. Tas, cik laimestu ir bijis pirms vai pēc tam, neietekmē šo varbūtību.

Ja jau tā ir gadījumskaitļa varbūtība, tad kāpēc es nekad nelaimēju?

Tā dažreiz var šķist. Gadījumskaitļu ģeneratori ir iemesls tam, kāpēc daži cilvēki laimē pirmajā piegājienā, bet citi pavada, ilgu laiku spēlējot, un nelaimē neko. Tas nav vērsts pret vai par labu kādam konkrētam cilvēkam, tā ir tikai veiksme un matemātiska varbūtība.

Cik svarīgas ir spēlēšanas prasmes?

Liekot likmes sporta totalizatoros vai spēlējot tādas spēles kā Texas Hold'em Poker un Blackjack, Tava spēlēšanas meistarība var ietekmēt spēles iznākumu. Atšķirībā no spēļu automātiem šāda veida spēlēs Tavi spēles lēmumi ietekmē rezultātu. Tomēr, lai cik prasmīgs spēlētājs Tu būtu, Tu nevari izslēgt spēlē ieprogrammētās bankas priekšrocības. Tas nozīmē, ka pat vismeistarīgākie spēlmaņi, visticamāk, ik pa laikam zaudēs.

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi