Spēlē atbildīgi

Vai Tev jau ir 18 gadi?

Mums ir stingra nostāja attiecībā uz pieļaujamo spēlētāja vecumu. Ja Tev jau ir 18 gadi – laipni lūdzam spēlēt!

Drošas spēlēšanas rīki

Spēlēšana ir aizraujoša, bet reizēm gadās aizmirsties un nemanot sākt spēlēt ilgāk vai par lielāku naudas summu nekā plānots. Tāpēc mēs esam radījuši rīkus un pakalpojumus, lai palīdzētu Tev izdarīt atbildīgus spēlēšanas lēmumus.

Iemaksas limits *

Izlem un uzstādi, cik daudz naudas Tu varēsi ieskaitīt savā spēles kontā Tevis noteiktajā laika posmā.

Spēlēšanas apgrozījuma limits *

Izlem un uzstādi, ar cik lieliem naudas līdzekļiem Tu vari spēlēt vienas dienas laikā.

Spēlēšanas iesaldēšana *

Paņem spēlēšanas pārtraukumu! Tu vari nobloķēt pieeju noteiktām sadaļām vai arī visai tīmekļa vietnei uz noteiktu laika periodu.

Pašizslēgšana

Ja vēlies ilgāku pārtraukumu no azartspēlēm, mēs varam palīdzēt un nobloķēt Tavu spēļu kontu uz laika periodu no 1 līdz 3 gadiem. Sazinies ar mūsu Palīdzības dienestu.

Spēlēšanas atgādinājums *

Aktivizē spēlēšanas atgādinājumus, lai spēlējot saņemtu atbilstošus atbildīgas spēles paziņojumus.

Spēlēšanas vēsture *

Konta sadaļā ''Spēlēšanas vēsture'' var apskatīt, cik daudz esi laimējis un zaudējis.

Laika uzskaites sistēma *

Ja Tu kādreiz aizdomājies, cik bieži vai cik ilgi Tu jau spēlē, ieskaties šajā sadaļā.

Pafbet gada zaudējumu limits

Uz katru Pafbet klientu automātiski attiecas gada zaudējumu limits. Tas nozīmē, ka neviens spēlētājs kalendārā gada laikā nevar zaudēt vairāk par 25 000 €. Lasi vairāk šeit.

* Prasība pieslēgties

Citi spēlēšanas kontroles veidi

Ir pieejami dažādi efektīvi drošas spēlēšanas rīki, ar kuru palīdzību ir iespējams ierobežot savu spēlēšanu un nepilngadīgu personu piekļuvi tiešsaistes spēļu lapām.

Pieeju spēļu tīmekļa vietnēm ir iespējams nobloķēt, izmantojot, piemēram, Betfilter.

Tu vari arī bloķēt nepilngadīgu spēlētāju piekļuvi spēļu lapām, izmantojot, piemēram, Net Nanny vai Cyber Patrol. Katru reizi, kad beidz spēlēt, pārliecinies, ka esi atslēdzies no spēļu lapas.

Vai Tu esi spēlētāja draugs vai ģimenes loceklis?

Vai Tavā radu vai paziņu lokā ir kāds, kas pārāk daudz aizraujas ar spēlēšanu? Diemžēl dažkārt visi pūliņi mainīt spēlētāja uzvedību izrādās veltīgi. Mums ir daži vienkārši padomi, kas varētu palīdzēt šādā situācijā.

Aprunājies ar kādu

Dialoga uzsākšana un runāšana par problēmu ir svarīgs pirmais solis. Arī tad, ja esi draugs vai ģimenes loceklis, jo spēlēšana ietekmē arī Tevi.

Tava veselība ir tikpat svarīga

Rūpējoties par personām ar atkarības problēmām, nereti gadās aizmirst pašam par sevi. Atceries, ka Tu būsi labāks palīgs, ja parūpēsies arī par savu veselību.

Esi draugs, nevis banka

Cilvēki ar spēļu atkarību var izdomāt visādus fantastiskus stāstus, kāpēc Tev vajadzētu viņiem aizdot naudu. Kā tuvam draugam vai radiniekam, Tavs pienākums vispirms ir atbalstīt savu draugu emocionāli, bet ne finansiāli. Tāpēc rūpīgi uzraugi savas finanses.

Vai Tu vēlies ar kādu aprunāties?

Pēc palīdzības var vērsties šeit:
Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra mājaslapā par valsts apmaksātām narkologa konsultācijām nepieciešamās ārstēšanas noteikšanai ;
Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā pieejamas valsts apmaksātas psihologa konsultācijas;
Rīgas domes labklājības departamenta portāla www.veseligsridzinieks.lv sadaļā Palīdzība.

Ja jūti, ka spēlēšana vairs nav kontrolējama, vari iekļaut sevi Pašatteikušos personu reģistrā. Tādā veidā liegsi sev iespēju piedalīties jebkāda veida Latvijā licenzētajās azartspēlēs un interaktīvajās izlozēs. To vari izdarīt šeit.

Kāds ir veiksmes noslēpums?

Vai kādreiz esi aizdomājies, kāpēc dažreiz Tu laimē, bet citreiz - ne? Kā tas viss patiesībā darbojas? Turpinājumā izklāstīti daži fakti par spēlēšanu.

Kāpēc veiksme ir tik nepastāvīga?

Lielākā daļa kazino spēļu ir radītas tā, lai iznākums būtu pilnīgi nejaušs. Neviena spēles kārta vai grieziens nekādā veidā nav saistīti ar iepriekšējo vai nākamo kārtu/griezienu. Patiesībā Tu nekādā veidā nevari uzlabot varbūtību laimēt. Ja vēlies, turi īkšķus, sakrusto pirkstus vai izmanto kādu veiksmes talismanu, taču tas neietekmēs spēles iznākumu.

Nejaušība? Nesaistīts gadījums? Ko tas nozīmē?

Katrā spēļu automātā vai līdzīgā spēlē ir gadījumskaitļu ģenerators, kas rada miljoniem skaitļu katru sekundi. Šie skaitļi nekādā veidā nav saistīti viens ar otru, un katrā gadījumā tiem ir vienāda varbūtība laimēt. Tas, cik laimestu ir bijis pirms vai pēc tam, neietekmē šo varbūtību.

Ja tā ir gadījumskaitļa varbūtība, tad kāpēc es nekad nelaimēju?

Tā dažreiz var šķist. Gadījumskaitļu ģeneratori ir iemesls tam, kāpēc daži cilvēki laimē pirmajā piegājienā, bet citi, spēlējot ļoti ilgu laiku, nelaimē neko. Tas nav vērsts pret vai par labu kādam konkrētam cilvēkam, tā ir tikai veiksme un matemātiska varbūtība.

Cik svarīgas ir spēlēšanas prasmes?

Liekot likmes sporta totalizatoros vai spēlējot tādas spēles kā Texas Hold’em Poker un Blackjack, Tava spēlēšanas meistarība var ietekmēt spēles iznākumu. Atšķirībā no spēļu automātiem, šāda veida spēlēs Tavi spēles lēmumi ietekmē rezultātu. Tomēr, lai cik prasmīgs spēlētājs Tu būtu, Tu nevari izslēgt spēlē ieprogrammētās bankas priekšrocības. Tas nozīmē, ka pat vismeistarīgākie spēlmaņi, visticamāk, ik pa laikam zaudēs.

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi