Piedalies un laimē 20 €

Vai Tev patīk prognozēt sporta notikumu rezultātus? Piedalies Weekend Five un izmanto iespēju laimēt 20 € katru nedēļu.


Lūk, kas jādara

Prognozē piecu spēļu rezultātu un liec uz to likmi Visi spēlētāji, kuri būs pareizi prognozējuši visu piecu spēļu iznākumu, saņems 20 € Veic prognozi un liec savu likmi pirms pirmās spēles sākuma

Veic likmi šeit


  • Veic savu prognozi pirms pirmās spēles sākuma. Rezultāti tiks paziņoti pēc nedēļas nogales.
  • Kad rezultātu prognozēšanai atvēlētais laiks būs aizritējis, Tavas prognozes vairs nebūs redzamas. Tādēļ, ja vēlies sekot tām līdzi, iesakām veikt ekrānuzņēmumu.
  • Visi spēlētāji, kuri precīzi prognozējuši visu piecu spēļu iznākumu, saņems 20 € papildu laimestam no vinnētās sporta likmes.
  • Lai piedalītos Weekend Five un varētu saņemt naudas laimestu, nepieciešams veikt vismaz 0,10 € likmi uz savu prognozēto rezultātu. Turklāt piedāvājumā var piedalīties tikai aktīvi spēlētāji (kuri pēdējo 30 dienu laikā ir spēlējuši jebkuru spēli vai likuši likmes uz naudu).
  • Uzvarētāji saņems paziņojumu sava Pafbet konta ziņojumos ar saiti laimesta saņemšanai. Rezultāti ar uzvarētāju lietotājvārdiem tiks publicēti arī mūsu laimestu rezultātu lapā.

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi