Sporta likmes

Sporta likmes ir sena tradīcija

Varētu teikt, ka sporta likmes ir Paf sirdslieta. Mēs esam viens no pirmajiem azartspēļu uzņēmumiem, kurš sāka piedāvāt azartspēles tiešsaistē, turklāt – pati pirmā likme Paf tiešsaistes vietnē bija trīskāršā sporta likme. Un, lūk, vēl kāds sportisks fakts: vai zināji, ka senie romieši bija pirmie, kas izkopa sporta likmju likšanas mākslu un ieviesa azartspēļu čipus? Tā ir vēl viena lieta, ar ko ir ievērojami senie romieši! Neatkarīgi no tā, vai izvēlies Live Sporta likmes vai pirmsspēles likmes (pre-match) – mums ir daudz dažādi likmju piedāvājumi un koeficienti.

{{ ::flow.header }}

DRĪZUMĀ IR BEIGUŠĀS DRĪZ BEIGSIES

{{ ::item.headline }}

Meklētā spēle nav atrasta

Hokejs, futbols, teniss un ne tikai...

Paf ir viens no pirmajiem azartspēļu uzņēmumiem, kas sāka piedāvāt sporta likmes tiešsaistē. Šī ilggadējā pieredze un zināšanas palīdz mums nodrošināt lielisku servisu un plašu piedāvājumu klāstu arī šodien.

Mūsu vispopulārākie sporta likmju produkti ir hokejs, futbols un teniss. Piedāvājam likt likmes ne tikai uz NHL, KHL, Premjerlīgas vai Čempionu līgas spēlēm, bet arī uz spēlēm dažādos mazāka mēroga turnīros un līgās. Taču arī tas vēl nav viss – sporta likmes vari likt arī uz Latvijas sporta līdzjutējiem tik tuvajiem ziemas sporta veidiem, pludmales volejbolu, motokrosu un Formula 1.

Daži sporta veidi, piemēram, teniss, ir kā radīti Live sporta likmēm. Arī volejbols un basketbols ir ļoti populāri Live sporta likmju cienītāju vidū – šo spēļu straujā gaita un punktu gūšanas temps padara Live sporta likmju likšanu īpaši aizraujošu.

Azartspēles var izraisīt atkarību. Ja jūtat, ka izklaide ir kļuvusi par traucēkli, bloķējiet piekļuvi visiem azartspēļu veidiem.

Bloķējiet sevi